Manufacturer No:2399668-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 70mm Cable clip
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Clip |
| Color: | Black |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 16.7 mm to 17.3 mm |
| Inside Diameter: | 16.65 mm |
| Length: | 12.1 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 36.2 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
ATM06-4S-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems

929965-1
Brand:TE Connectivity / AMP

2345388-1
Brand:TE Connectivity

ATMH04-2PA
Brand:Amphenol SINE Systems

2394111-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATMH04-2PB
Brand:Amphenol SINE Systems

208035-2041
Brand:Molex

2345284-2
Brand:TE Connectivity

208035-2052
Brand:Molex

2358664-3
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






