Manufacturer No:2399668-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 95mm Cable clip
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Clip |
| Color: | Black |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 19.5 mm to 20.3 mm |
| Inside Diameter: | 19.5 mm |
| Length: | 12.1 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 36.2 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
ATM04-6P-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems

2387548-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

208035-2044
Brand:Molex

2394113-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATMH06-2SA
Brand:Amphenol SINE Systems

2399669-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
34961-0343
Brand:Molex

208035-2061
Brand:Molex

ATP15-4PD-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems

2387549-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






