Manufacturer No:FG-23329-P142
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Omni-Directional Microphone
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 2.56 mm |
| Length: | 2.56 mm |
| Brand: | Knowles |
| Length - in: | 0.101 in |
| Length - mm: | 2.56 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.061625 oz |
HOT
MP34DT06JTR
Brand:STMicroelectronics

DFG-30445-000
Brand:Knowles

FG-23329-D65
Brand:Knowles

CMC-3015-44L100
Brand:CUI Devices

IMP34DT05TR
Brand:STMicroelectronics

CMEJ-4618-42-L015
Brand:CUI Devices

CMEJ-0627-42-SP
Brand:CUI Devices

TO-24611-000
Brand:Knowles

SPH6611LR5H-1
Brand:Knowles

KAS-700-0154
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






