Manufacturer No:SI8244CB-D-IS1
Manufacturer:Skyworks
Type:Audio Amplifiers
Description:Audio Amplifiers 2.5kV 4A Class D Audio Driver 10V UVLO PWM input
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | Audio Amplifiers |
| RoHS: | Details |
| Series: | SI824x |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Type: | High-Side Low-Side |
| Package / Case: | SOIC-16 |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 2.5 mA |
| Output Current: | 3.6 mA |
| Product Type: | Audio Amplifiers |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Audio ICs |
| Unit Weight: | 0.017932 oz |
HOT
SSM3582ACPZ
Brand:Analog Devices

ADAU1467WBCPZ300
Brand:Analog Devices

OPA1655DBVT
Brand:Texas Instruments

OPA1637DGKR
Brand:Texas Instruments

MAX98363CEWL+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TAS2563YBGT
Brand:Texas Instruments

PCM4104PFBT
Brand:Texas Instruments

TDA75610S-48X
Brand:STMicroelectronics

MAX98389EWE+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MA2304DNSXUMA1
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






