Manufacturer No:SPM0687LR5H-1
Manufacturer:Knowles
Type:MEMS Microphones
Description:MEMS Microphones Differential Analog Bottom Port SiSonic MEMS Microphone - Winfrey
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | MEMS Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 40 dB |
| Tolerance: | 1 dB |
| SNR - Signal to Noise Ratio: | 70 dBA |
| Operating Supply Voltage: | 2.75 V |
| Output Type: | Analog |
| Port Type: | Bottom |
| Length: | 4.72 mm |
| Width: | 3.76 mm |
| Depth: | 1.25 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Knowles |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | MEMS Microphones |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 4800 |
| Subcategory: | Microphones |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.3 V |
| Type: | ANC |
| Part # Aliases: | WINFREY |
| Unit Weight: | 0.008074 oz |
HOTCMM-3526AT-38165-TR
Brand:CUI Devices

CDS-4020-16
Brand:CUI Devices

MMICT4078-00-908
Brand:TDK InvenSense

CMS-28588N-L152A
Brand:CUI Devices

SMT-0840-T
Brand:PUI Audio

CMS-151135-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMS-160903-18S-X8
Brand:CUI Devices

CPT-5828-108L170
Brand:CUI Devices

CMS-201437-24SP-X8
Brand:CUI Devices

CMM-4030D-261-I2S-TR
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






