Manufacturer No:AS07708PS-7-WR-R
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers SPEAKER 4W 8 OHM 90DBA 270HZ PAPER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| Product: | Speakers |
| Type: | Speaker |
| Frequency: | 250 Hz |
| Impedance: | 8 Ohms |
| Power Rating: | 4 W |
| Shape: | Square |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 77 mm |
| Width: | 77 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Height: | 27 mm |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | AS |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
GF0506
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80Y
Brand:CUI Devices

CMS-150803-088S-X8
Brand:CUI Devices

CMS-151135-18SP-X8
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-38164W-TR
Brand:CUI Devices
CMM-4030DT-26165-TR
Brand:CUI Devices
SMS-2030MS
Brand:PUI Audio

CMS-231137-158SP-X8
Brand:CUI Devices

CMS-151103-18S-X8
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80C
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






