Manufacturer No:CMC-4015-40L170
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Mic 4mm ECM omnidirectional
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 40 dB |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | IP65 |
| Diameter: | 4 mm |
| Length: | 1.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 VDC |
| Brand: | CUI Devices |
| Product Type: | Microphones |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMS-402811-28SP
Brand:CUI Devices

CES-703316-28PM
Brand:CUI Devices

CES-571423-28PMA
Brand:CUI Devices

CPS-5952-100PM
Brand:CUI Devices

PKHPS0013E4000-A2
Brand:Murata Electronics

CDS-4553-16-SP
Brand:CUI Devices

CMS-181345-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-38164W-TR
Brand:CUI Devices

IM70A135V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMS-40504N-L152A
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






