Manufacturer No:GW.05.0ZZ23
Manufacturer:Taoglas
Type:Multiprotocol Antennas
Description:Antennas 2.4/5.8GHz Terminal mount Monopole Antenna Hinged FAKRA Code Z Water Blue SMB(F)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Taoglas |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Multiprotocol Antennas |
| Product: | Indoor Antennas |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 7.125 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Electrical Type: | Monopole |
| Number of Bands: | 3 Band |
| Antenna Connector Type: | SMB Female |
| Length: | 69.6 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Taoglas |
| Polarization: | Linear |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
FXR.2020.A.dg
Brand:Taoglas

FXR.2525.A.dg
Brand:Taoglas

MA114.B.LB.001
Brand:Taoglas

FXR.3030.A
Brand:Taoglas

FXR.4030.A.dg
Brand:Taoglas
ANT-W63-FPC-LH100UF
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

ANT-DB1-WRT-MON-MHF4
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

ANT-450-HSW-TNC
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

W6114B0100
Brand:Pulse Electronics

FXR.4040.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






