Manufacturer No:EP-CBPC250V3PEU
Manufacturer:AAEON
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords For UP Square EU Power Cord Plug 16A 250V Connector 10A 250V VDE H05VV-F 3G 0.75mm 1800+/-30mm cable length
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | CH-202 |
| Plug: | CH-201 |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 16 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | AAEON UP |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | Up Board |
HOT
6051.2047
Brand:Schurter
IL13+ Rewireable IEC Lock Japan PSE LSZH
Brand:Schaffner

AC-C7 EU
Brand:CUI Devices
1300830210
Brand:Molex

YP13_YC13
Brand:MEAN WELL

17238 10 B1
Brand:Volex

AC-C13 AU
Brand:CUI Devices

1300030057
Brand:Molex

P28992-M2
Brand:Amphenol SINE Systems

1300030060
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






