Manufacturer No:P29018-M5
Manufacturer:Amphenol
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords 4 PIN 14AWGF-STR5M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Wire Gauge - AWG: | 14 AWG |
| Cable Length: | 5 m |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 600 V |
| Brand: | Amphenol SINE Systems |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
HOT
3-133-827
Brand:Schurter

PC-ABK010F
Brand:Bel

P29018-M2
Brand:Amphenol SINE Systems

1300000017
Brand:Molex

VL-0124-02-150K
Brand:Volex

EP-CBPC250V3PUK
Brand:AAEON UP
1300830200
Brand:Molex

1300000077
Brand:Molex
RP34L-5PA-2SC(1857)(71)
Brand:Hirose Connector

1300000094
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






