Manufacturer No:THGBMJG6C1LBAU7
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 8GB eMMC 5.1 2D 15nm -40C to 105C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | THGBM |
| Package / Case: | FBGA-153 |
| Memory Size: | 8 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Dimensions: | 11.5 mm x13 mm x 1 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.146432 oz |
HOT
IS22TF32G-JCLA2
Brand:ISSI

EMMC32G-TX29-8AD11
Brand:Kingston

MTFC64GAZAQHD-IT
Brand:Micron
SDINBDA6-32G-ZA1
Brand:SanDisk

SFEM040GB2ED1TO-I-7G-11P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDG4-8G
Brand:SanDisk

SDINBDA4-64G
Brand:SanDisk

SFEM010GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

IS22TF16G-JCLA2
Brand:ISSI

SDINBDG4-8G-XA
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






