Manufacturer No:MTFC16GAPALBH-AAT TR
Manufacturer:Micron Technology
Type:eMMC
Description:eMMC MLC EMMC 128G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | MTFC |
| Memory Size: | 16 GB |
| Configuration: | MLC |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SFEM020GB2ED1TO-I-6F-11P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA6-32G-XA
Brand:SanDisk

SDINBDA6-128G-I1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-32G-I1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-16G-ZI
Brand:SanDisk

SDINBDA6-64G-ZA
Brand:SanDisk
THGBMJG8C4LBAU8
Brand:Kioxia America

SDINBDA6-32G
Brand:SanDisk

MTFC8GAMALNA-AIT
Brand:Micron

SFEM064GB1EA1TO-I-HG-121-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






