Manufacturer No:SDINBDG4-64G-I1
Manufacturer:SanDisk
Type:eMMC
Description:eMMC 64GB iNAND 7250 Ind. eMMC 5.1 WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | iNAND 7250 |
| Memory Size: | 64 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sequential Read: | 300 MB/s |
| Sequential Write: | 150 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | SanDisk |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 1.2 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 300 MB/s |
| Sustained Write: | 150 MB/s |
| Tradename: | iNAND |
| Unit Weight: | 0.190028 oz |
HOT
SH9MAGP1ATI01
Brand:SMART Modular Technologies

SFEM016GB1EA1TO-I-LF-12P-STD
Brand:Swissbit

SFEM010GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

EMMC128-TY29-5B111
Brand:Kingston

EMMC32G-KC30-01B01
Brand:Kingston

EMMC128-IY29-5B111
Brand:Kingston

MTFC16GAPALBH-AAT
Brand:Micron

S40FC004C1B1C00000
Brand:SkyHigh Memory

EMMC04G-M657-K03U
Brand:Kingston

SFEM020GB2ED1TO-I-6F-11P-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






