Manufacturer No:MTFC16GAPALBH-AAT
Manufacturer:Micron Technology
Type:eMMC
Description:eMMC MLC EMMC 128G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | MTFC |
| Package / Case: | TFBGA-153 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sequential Read: | 320 MB/s |
| Sequential Write: | 60 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1520 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.218543 oz |
HOTTHGBMJG6C1LBAU7
Brand:Kioxia America
SDINBDA6-32G-ZA1
Brand:SanDisk

IS22TF16G-JCLA2
Brand:ISSI

SDINBDA6-32G-I1
Brand:SanDisk

SFEM010GB2ED1TO-A-5E-11P-STD
Brand:Swissbit

MTFC32GAZAQHD-AAT
Brand:Micron

SDINADF4-128G-H
Brand:SanDisk

EMMC64G-TY29-5B111
Brand:Kingston

MTFC8GAMALBH-AAT TR
Brand:Micron

SDINBDG4-8G-XA
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






