Manufacturer No:SH9MAGP1ATI01
Manufacturer:SMART Modular Technologies
Type:eMMC
Description:eMMC 16GB eMMC 153-ball I-temp
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SMART Modular Technologies |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 16 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sequential Read: | 270 MB/s |
| Sequential Write: | 95 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.0 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | SMART Modular Technologies |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFC32GAZAQHD-WT
Brand:Micron
IS22TF64G-JCLA2
Brand:ISSI

IS21TF16G-JCLI
Brand:ISSI

SFEM020GB2ED1TO-A-6F-11P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDG4-8G-ZAT
Brand:SanDisk
IS22TF08G-JCLA2
Brand:ISSI

EMMC32G-KC30-01B01
Brand:Kingston

SDINBDA6-256G-ZA
Brand:SanDisk

SFEM080GB1ED1TO-I-8H-11P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDA6-32G-XA
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






