Manufacturer No:MTFC8GAMALGT-AAT
Manufacturer:Micron Technology
Type:eMMC
Description:eMMC eMMC 64G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | MTFC |
| Memory Size: | 64 GB |
| Sequential Read: | 280 MB/s |
| Sequential Write: | 40 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1520 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
IS21TF64G-JCLI
Brand:ISSI

SDINADF4-128G-H
Brand:SanDisk

IS22TF08G-JCLA1
Brand:ISSI

S40FC004C1B1I00000
Brand:SkyHigh Memory
THGBMJG7C2LBAU8
Brand:Kioxia America

SDINBDG4-16G
Brand:SanDisk

MTFC32GAZAQHD-AIT
Brand:Micron
SDINBDA6-32G-XA1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-8G-XI1
Brand:SanDisk

SFEM064GB1EA1TO-I-HG-121-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






