Manufacturer No:M2-JODY-W263-00C
Manufacturer:u-blox
Type:Multiprotocol Modules
Description:Multiprotocol Modules M.2 card with JODY-W263 in tray
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | Multiprotocol Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | JODY-W2 |
| Frequency: | 2.4 GHz 5 GHz |
| Output Power: | 18 dBm |
| Interface Type: | GPIO SDIO UART |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Antenna Connector Type: | u.FL |
| Dimensions: | 22 mm x 30 mm x 4.2 mm |
| Protocol - Bluetooth BLE - 802.15.1: | Bluetooth 5.2 |
| Protocol - WiFi - 802.11: | WiFi |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | u-blox |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | Connector |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 3.3 V |
| Product: | RF Modules |
| Product Type: | Multiprotocol Modules |
| other: | 140 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
| Type: | Wi-Fi 5 and Bluetooth 5.2 Module |
HOT
NINA-B221-04B
Brand:u-blox

ANT-5GW-FPC-LH100UF
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

JODY-W354-00A
Brand:u-blox

XBRR-24DMRM
Brand:DIGI

XBRR-24Z8PS-J
Brand:DIGI
453-00145C
Brand:Laird Connectivity

ANT-W63-IPW3-NP
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

NINA-B222-04B
Brand:u-blox

453-00147R
Brand:Laird Connectivity

TFX257.A
Brand:Taoglas
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






