Manufacturer No:151-03550
Manufacturer:HellermannTyton
Type:
Description:Cable Mounting & Accessories Bolt Mount Ratchet Clamp for Low Torque 0.76 - 1.42" Bundle 0.26" Hole PA66HIRHSUV BK 150/bag
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | Black |
| Maximum Bundle Diameter: | 36.1 mm |
| Width: | 35.1 mm |
| Length: | 125.3 mm |
| Brand: | HellermannTyton |
| Diameter: | 6.3 mm |
| Flammability Rating: | UL 94 HB |
| Height: | 30.4 mm |
| Product: | Cable Clamps |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
151-04040
Brand:HellermannTyton

2383853-6
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

S200-3-W1-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem
1SNG626092R0000
Brand:TE Connectivity
1SNG603009R0000
Brand:TE Connectivity

CC1339D05L
Brand:Amphenol Air LB France

0473460001
Brand:Weidmuller

EL7584-000
Brand:TE Connectivity
1SNG626116R0000
Brand:TE Connectivity
DWHF-4.5/1.5-0-STK
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






