Manufacturer No:SKY-QUAD-P400R-B
Manufacturer:Advantech
Type:
Description:Video Modules Quadro P400 2GB PCI-Ex16 MDP*3 FS (PG178) W
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product: | Graphic Cards |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 5.7 in x 2.7 in |
| Frequency: | 1.228 GHz |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Interface Type: | Mini-DP PCIe |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT96VG-128M-PE-MA
Brand:Advantech

VEGA-6301E5-3EAE
Brand:Advantech

DVP-7635HE
Brand:Advantech
GFX-AE8860F16-5J1
Brand:Advantech

B119-004-UHD
Brand:Tripp Lite
GFX-NG750TIL16-5C
Brand:Advantech

B127P-004-H
Brand:Tripp Lite

B119-005-UHD
Brand:Tripp Lite

B127A-1A0-BH
Brand:Tripp Lite

PCIe-GIE74
Brand:ADLINK Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






