Manufacturer No:GFX-NG730L16-5C1
Manufacturer:Advantech
Type:Graphics Cards
Description:Video Modules GT730 2G PCIEX16 DVI+HDMI+VGA Low Prof.
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product Type: | Graphics Cards |
| Product: | Graphic Cards |
| Display Resolution - Pixels: | 2560 x 1600 |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 145 mm x 69 mm |
| Form Factor: | 145 mm x 69 mm |
| Frequency: | 902 MHz |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Interface Type: | DVI-D HDMI PCIe VGA |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 12 V |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
DVP-7635HE
Brand:Advantech

B127M-101-H
Brand:Tripp Lite

PCIe-GIE74
Brand:ADLINK Technology
AVAS-212-VNN0-D00
Brand:Advantech

B127F-1A1-MM-HH
Brand:Tripp Lite

PCIe-GIE74 PRO
Brand:ADLINK Technology

B127A-010-H
Brand:Tripp Lite
DVP-7017HE
Brand:Advantech
96VG-NR3070F16-6L
Brand:Advantech

4171800XX-3
Brand:Digital View
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






