Manufacturer No:B72214U2301K501
Manufacturer:TDK
Type:
Description:Varistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | NT14 |
| Product: | MOVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | Radial |
| Voltage Rating AC: | 300 VAC |
| Voltage Rating DC: | 385 VDC |
| Varistor Voltage: | 470 V |
| Clamping Voltage: | 775 V |
| Diameter: | 17.5 mm |
| Peak Surge Current: | 6 kA |
| Surge Energy Rating: | 125 J |
| Capacitance: | 400 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Varistors |
HOT
V420LA40BP
Brand:Littelfuse

ZV25K1210401NIR1
Brand:Bourns

VTA3121026H560DZ
Brand:KYOCERA AVX

B72307S0351K101
Brand:EPCOS / TDK

V2F105C150Y1FDP
Brand:KYOCERA AVX

AV30K1210401NIR1HT
Brand:Bourns

AV17K0805121NIR1HT
Brand:Bourns

VTA3080518C400DZ
Brand:KYOCERA AVX

VCAS060330A650DZ
Brand:KYOCERA AVX

IsoM3-175-R-L2
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






