Manufacturer No:AVRH10C101KT4R7YA8
Manufacturer:TDK
Type:
Description:Varistors Ethernet 4.7pF 70VDC 0402 AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | AVRH |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Voltage Rating AC: | - |
| Voltage Rating DC: | 70 VDC |
| Varistor Voltage: | 115 V |
| Clamping Voltage: | 212 V |
| Diameter: | - |
| Peak Surge Current: | 1 A |
| Surge Energy Rating: | 0.03 J |
| Capacitance: | 4.7 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | TDK |
| Current Rating: | 1 A |
| Height: | 0.5 mm |
| Length: | 1 mm |
| other: | 10000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Width: | 0.5 mm |
HOT
VCAS080505C150DZ
Brand:KYOCERA AVX

VCAS080518C400DZ
Brand:KYOCERA AVX

IsoM3-175-R-L2
Brand:Bourns

V20X230E
Brand:Littelfuse

VTA3121026H560DZ
Brand:KYOCERA AVX

VCAS060305A150DZ
Brand:KYOCERA AVX

B72530U1600K062
Brand:EPCOS / TDK

VTA3121018J390DZ
Brand:KYOCERA AVX

V18MLE0805NH
Brand:Littelfuse

V420LA40BP
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






