Manufacturer No:VTA3120626F540DZ
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:
Description:Varistors AEC-Q200 150C Working 26V .7J Clamping 54V 1206
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | VTA3 |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Voltage Rating DC: | 26 VDC |
| Surge Energy Rating: | 700 mJ |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Height: | 1.02 mm |
| Length: | 3.2 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Tradename: | FLEXITERM |
| Type: | Multilayer Varistor |
| Width: | 1.6 mm |
HOT
B72314S2321K101
Brand:EPCOS / TDK

ZV20K2220122NIR1
Brand:Bourns
TMOV20RP300EL2T7
Brand:Littelfuse

IsoM3-175-R-L2
Brand:Bourns

DV275K4032R2
Brand:Bourns

GMOV-20D271K
Brand:Bourns

B72307S0251K101
Brand:EPCOS / TDK

B72307S0301K101
Brand:EPCOS / TDK

DV60K4032R2
Brand:Bourns

B72310S0271K101
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






