Manufacturer No:2800491
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Surge Suppressors
Description:Surge Suppressors CSMA-LAMBDA/ 4-2.0-BS-SET
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | In Line |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | Attachment Plug |
| For Use With: | Coaxial Signal Interfaces |
| Current Rating: | 2 A |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Data Line Protection: | Type SMA Coax |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Features: | T Connector |
| Height: | 25 mm |
| Product Type: | Surge Suppressors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | COAXTRAB |
| Width: | 84.8 mm |
| Part # Aliases: | CSMA-LAMBDA/4-2.0-BS-SET CSMALAMBDA420BSSET |
| Unit Weight: | 10.598062 oz |
HOT
LTC4364IMS-1#PBF
Brand:Analog Devices

DLA2-24D3
Brand:Citel

2819008
Brand:Phoenix Contact

DS240S-230/G
Brand:Citel

DS72US-230S/G
Brand:Citel

LS05006VPQ33
Brand:Littelfuse

DS74US-277Y
Brand:Citel

DLAWS1-12D3
Brand:Citel

P8AX09-N-MF
Brand:Citel

2908684
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






