Manufacturer No:MAX17615ATB+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:
Description:Surge Suppressors 4.5 to 60V 250mA Current Limiter with Negative output protection
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Voltage Rating: | 4.25 V to 60 V |
| Current Rating: | 940 uA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TDFN-10 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Length: | 3 mm |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 3 mm |
HOT
1202-120S
Brand:Bourns

PTE-5T1G0010
Brand:HALO Electronics

DS72US-230S
Brand:Citel

1106015
Brand:Phoenix Contact
MSP-VM24/RINJ
Brand:Citel

TBU-DF055-200-WH
Brand:Bourns

2807968
Brand:Phoenix Contact

1250A-3S-600
Brand:Bourns

LTC4365IDDB-1#TRMPBF
Brand:Analog Devices

DLA-24D3
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






