Manufacturer No:AN2.112JGU.00122
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.2 BICS5 3D-TLC 256GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.2 |
| Memory Size: | 256 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 43 mm x 18.9 mm x 7.9 mm |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | UV110-UFD7 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Current - Max: | 215 mA |
| Sustained Read: | 270 MB/s |
| Sustained Write: | 190 MB/s |
HOT
A12.245JGC.00341
Brand:Apacer

A52.25CJGA.002ES
Brand:Apacer

A52.259HYA.003F8
Brand:Apacer

A82.259HYC.002F8
Brand:Apacer

SDCPNRZ-2T00
Brand:SanDisk

SDASB8Y-256G-1122
Brand:SanDisk

A72.25CHGA.002ES
Brand:Apacer

AE2.255JGC.005EM
Brand:Apacer

MG08SDA400E
Brand:Toshiba

MTFDKBA512TFH-1BC1AABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






