Manufacturer No:SDASB8Y-256G-1122
Manufacturer:SanDisk
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 256 GB WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Series: | PC SA530 |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | SLC TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 100 mm x 70 mm x 7 mm |
| Sustained Write: | 525 MB/s |
| Sustained Read: | 550 MB/s |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AN2.118HLG.00321
Brand:Apacer

OM4P0S3256Q-A0
Brand:Kingston

SDATB8Y-1T00
Brand:SanDisk

OM8SEP4256Q-A0
Brand:Kingston

MTFDKBA1T0TFK-1BC1AABYY
Brand:Micron

B72.22CHGU.00124
Brand:Apacer

AN2.112HHG.00118
Brand:Apacer

MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AN2.118HMG.00321
Brand:Apacer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






