Manufacturer No:AN2.112HGG.00322
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.2 BICS5 3D-TLC 128GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.2 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | UV110-UFD1 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Current - Max: | 220 mA |
| Sustained Read: | 270 MB/s |
| Sustained Write: | 180 MB/s |
HOT
SDUFD33-008G
Brand:SanDisk

IKVP50/64GB
Brand:Kingston

IKVP50/32GB
Brand:Kingston

AN2.118HLG.00321
Brand:Apacer

SDCPNRY-256G
Brand:SanDisk

AN2.112HGS.00422
Brand:Apacer

OM4P0S3256Q-A0
Brand:Kingston

A32.259HYB.002F8
Brand:Apacer
OM8SEP4512N-A0
Brand:Kingston

MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






