Manufacturer No:MQ01ACF032
Manufacturer:Toshiba
Type:Hard Disk Drives - HDD
Description:Hard Drives - HDD HDKCC01A2A01T 2.5" 7mm 320GB 7.2K rpm SATA 512E Glass Media
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Hard Drives - HDD |
| RoHS: | Details |
| Series: | MQ01ACF |
| Memory Size: | 320 GB |
| Cache Memory: | 16 MB |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Spindle Speed: | 7200 RPM |
| Interface Type: | SATA III |
| Interface Transfer Rate: | 6 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Dimensions: | 100.45 mm x 69.85 mm x 7 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Toshiba |
| Product Type: | Hard Disk Drives - HDD |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Type: | Client Mobile Thin HDD |
| Part # Aliases: | HDKCC01A2A01T |
| Unit Weight: | 3.245204 oz |
HOTOCP0S31024Q-A0
Brand:Kingston

APS25AFB032G-6BTWT
Brand:Apacer

A52.255KHA.00146
Brand:Apacer

SSDPF2KE016T1N1
Brand:Solidigm

SSDPF2KX038TZ01
Brand:Solidigm

MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDCPNRY-256G
Brand:SanDisk

AN2.118HMG.00321
Brand:Apacer

SDATB8Y-1T00
Brand:SanDisk

SDBPNTY-256G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






