Manufacturer No:SDCPNRY-256G
Manufacturer:SanDisk
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 256GB - 3.3V Client SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Memory Size: | 256 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 2280 |
| Configuration: | 3D NAND |
| Interface Type: | NVMe PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 1900 MB/s |
| Sustained Read: | 5700 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 216 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AN2.112JGG.00422
Brand:Apacer

A12.245JGC.00341
Brand:Apacer

SSDPF2KX019T1M1
Brand:Solidigm

MTFDKBA512TFH-1BC1AABYY
Brand:Micron

MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AN2.112HHG.00118
Brand:Apacer

SSDPF2KE016T1N1
Brand:Solidigm

B92.22CHGV.00324
Brand:Apacer

A52.255JGA.008EM
Brand:Apacer

IKVP80ES/960G
Brand:Kingston
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






