Manufacturer No:313070004
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 0.5W Solar Panel 55x70
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 500 mW |
| Length: | 70 mm |
| Width: | 55 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW112D2P |
| Unit Weight: | 0.705479 oz |
HOTAM-1513CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

P7.2-75F
Brand:PowerFilm

INP2.4-10x94T
Brand:PowerFilm

ONP1.2-12x24
Brand:PowerFilm

MP7.2-150F
Brand:PowerFilm

MPT4.8-150
Brand:PowerFilm

SC10050
Brand:OSEPP Electronics
AM-1606C
Brand:Panasonic Industrial Devices
AM-1816CA
Brand:Panasonic Battery
AM-1437CA
Brand:Panasonic Industrial Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






