Manufacturer No:SOUND-01G
Manufacturer:OSEPP Electronics
Type:Multiple Function Sensor Moduless
Description:Multiple Function Sensor Modules Sound Sensor Module. REPLACEMENT FOR # SOUND-01.
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | OSEPP Electronics |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Sound Sensor Modules |
| Type: | Sound Sensor Modules |
| Operating Supply Voltage: | 3 V to 5 V |
| Brand: | OSEPP Electronics |
| For Use With: | Arduino Boards |
| Operating Supply Current: | 4 mA |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Moduless |
| other: | 6 |
| Subcategory: | Sensor Moduless |
| Unit Weight: | 1.599999 oz |
HOT
2865751
Brand:Phoenix Contact

UTC-510P-F01E
Brand:Advantech

314990621
Brand:Seeed Studio

101990667
Brand:Seeed Studio

RIOT-002C
Brand:Nisshinbo

114992561
Brand:Seeed Studio

SEN0395
Brand:DFRobot

PS1-H2-4%-MOD
Brand:Amphenol SGX Sensortech

CM 0/32
Brand:SpotSee

EK6-PSX
Brand:Amphenol SGX Sensortech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






