Manufacturer No:E150N50X4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 150 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 2.7 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 9.525 mm |
| Width: | 6.35 mm |
| Height: | 1.8288 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD Leaded |
HOT
FC0603E1000BST1
Brand:Vishay / Thin Film
TVC2525CT-50R0JN-2T-09TR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0603-100RJNTA
Brand:Vishay / Sfernice
TVC2335CT-50R0GN-2T-15TR
Brand:Vishay / Barry Industries

FC0402E25R0BTT0
Brand:Vishay / Thin Film

100200-4Z50-2
Brand:Anaren

TV0202GA-50R0FN-90WP
Brand:Vishay / Barry Industries

C20A50Z4
Brand:Anaren

CH0402-150RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice
FR10515N0050JBK
Brand:KYOCERA AVX
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






