Manufacturer No:A100N50X4A
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 100 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 3.5 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 6.35 mm |
| Width: | 5.715 mm |
| Height: | 1.016 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
CH0402-50RJNPT
Brand:Vishay / Sfernice

TV0404CT-50R0JN-91TR
Brand:Vishay / Barry Industries

G200N50W4
Brand:Anaren

CH0603-250RJNT
Brand:Vishay / Sfernice

TV0404CT-50R0GN-2QTR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0402-200RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

G250N50W4
Brand:Anaren
FR10515N0050JBK
Brand:KYOCERA AVX

TV0202GA-1000FN-90WP
Brand:Vishay / Barry Industries

RFD0603P-50R0-D-T10
Brand:Susumu
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






