Manufacturer No:TL-W3MC1-R
Manufacturer:Omron
Type:Proximity Sensors
Description:Proximity Sensors Proximity Sensor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| Sensing Distance: | 3 mm |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Compliance: | CE |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Proximity Sensors |
| Series: | TL-W |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Part # Aliases: | TLW3MC1R |
| Unit Weight: | 2.821917 oz |
HOT
SX9210ICSTRT
Brand:Semtech

PL-001L-N
Brand:KEMET

VCNL3030X01-GS08
Brand:Vishay Semiconductors

E2E-X18MC1L30 2M
Brand:Omron Automation and Safety

E2A-S08KS02-WP-C12M
Brand:Omron Automation and Safety

LGCTA3CA01-000
Brand:Honeywell

SI1153-AB9X-GMR
Brand:Silicon Labs
B5W-LB1114-1
Brand:Omron Electronics

VL53L5CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics

VCNL3040
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






