Manufacturer No:VS-C20ET07T-M3
Manufacturer:Vishay
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes Si CARBIDE DIODE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Vr - Reverse Voltage: | 650 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 105 pF |
| If - Forward Current: | 20 A |
| Vf - Forward Voltage: | 1.7 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 175 C |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Package / Case: | TO-220AC-2 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Vishay Semiconductors |
| Configuration: | Single |
| Ir - Reverse Current: | 100 uA |
| Pd - Power Dissipation: | 119 W |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | SiC |
| Type: | PIN Schottky Diode |
HOT
SKY16603-632LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MA4P929-401
Brand:MACOM
MA4L062-134
Brand:MACOM

BAR 81W H6327
Brand:Infineon Technologies

MML4401-GM2
Brand:Microchip Technology
MA4L021-120
Brand:MACOM

BA 592 E6327
Brand:Infineon Technologies

BAR 63-03W E6327
Brand:Infineon Technologies

SMP1331-079LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MA4P7441F-1091T
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






