Manufacturer No:B7A-R10SC01
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 10 PT NPN OUT +COM 1 9.2MS HOLD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN open collector output |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR10SC01 |
| Unit Weight: | 3.880136 oz |
HOT
MNS2-8-W1-PC-01
Brand:Monnit

B7A-R6A33
Brand:Omron Automation and Safety
96SDVR-8X-ST-HL-B1
Brand:Advantech

PCI-8134A
Brand:ADLINK Technology

LUNA.BB
Brand:Great Scott Gadgets
VEGA-340-04A1
Brand:Advantech
L3-25111-00
Brand:Broadcom / Avago

MNS2-4-W2-PC-01
Brand:Monnit

LP32-SW-OPT-1
Brand:Broadcom / Avago

PCM-2300TM-AE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






