Manufacturer No:S28HS01GTGZBHI030
Manufacturer:Infineon
Type:NOR Flash
Description:NOR Flash Nor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | NOR Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-24 |
| Memory Size: | 1 Gbit |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Active Read Current - Max: | 10 mA |
| Interface Type: | SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 166 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 520 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AT45DB161E-SSHD-T
Brand:Renesas / Dialog

AT45DB161E-SHD-B
Brand:Renesas / Dialog

AT45DB321E-SHF-T
Brand:Renesas / Dialog

AT45DB081E-SHNHC-T
Brand:Renesas / Dialog

AT25SL321-UUE-T
Brand:Renesas / Dialog

AT45DB021E-SHNHA-T
Brand:Renesas / Dialog

AT45DB041E-SHN-T
Brand:Renesas / Dialog

GD25B512MEYIGR
Brand:GigaDevice

AT25XE021A-MAHN-T
Brand:Renesas / Dialog

MT25QL01GBBB8E12-0AUT TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






