Manufacturer No:4701
Manufacturer:Adafruit
Type:NFC/RFID Development Tools
Description:NFC/RFID Development Tools Adafruit ST25DV16K I2C RFID EEPROM Breakout - STEMMA QT / Qwiic
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Adafruit |
| Product Category: | NFC/RFID Development Tools |
| RoHS: | Details |
| Product: | Breakout Boards |
| Tool Is For Evaluation Of: | ST25DV16K |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V to 5.5 V |
| Brand: | Adafruit |
| Dimensions: | 31.7 mm x 25.3 mm x 4.6 mm |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Interface Type: | I2C |
| Product Type: | NFC/RFID Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
HOT
SLRC61002HN,151
Brand:NXP Semiconductors

SEN-10127
Brand:SparkFun
TRPGR30ATGB
Brand:Texas Instruments

MAX66301-25XEVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

B82453C0270A000
Brand:EPCOS / TDK

CLRC66303HNE
Brand:NXP Semiconductors

MFRC52202HN1,151
Brand:NXP Semiconductors

ST25DV04KC-JF6D3
Brand:STMicroelectronics

ST25TV02KC-ASEAL
Brand:STMicroelectronics

MLX90109EDC-AAA-000-SP
Brand:Melexis
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






