Manufacturer No:4032
Manufacturer:Adafruit
Type:NFC/RFID Development Tools
Description:NFC/RFID Development Tools 13.56MHz RFID/NFC Sticker - NTAG203 Tag
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Adafruit |
| Product Category: | NFC/RFID Development Tools |
| Product: | RFID/NFC Stickers |
| For Use With: | Arduino |
| Protocol - Sub GHz: | RFID |
| Brand: | Adafruit |
| Dimensions: | 85.5 mm x 54 mm x 1 mm |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Product Type: | NFC/RFID Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Unit Weight: | 0.186952 oz |
HOT
MFRC52201HN1,115
Brand:NXP Semiconductors

MFRC52202HN1,115
Brand:NXP Semiconductors

RF430CL330HCPWR
Brand:Texas Instruments

4308RV-905XJLD
Brand:Coilcraft

NGC1081XTMA1
Brand:Infineon Technologies

MIKROE-4309
Brand:Mikroe

4308RV-404XJLD
Brand:Coilcraft

364
Brand:Adafruit

N24RF64DWPT3G
Brand:onsemi

ST25DV64KC-IE8T3
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






