Manufacturer No:ST25DV04K-JFR6L3
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:NFC/RFID Tags & Transponders
Description:NFC/RFID Tags & Transponders Dynamic NFC/RFID tag IC 4-Kbit EEPROM and fast transfer mode capability
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | NFC/RFID Tags & Transponders |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 kbit |
| Operating Frequency: | 1 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-10 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | NFC/RFID Tags & Transponders |
| Series: | ST25DV04K |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
| Technology: | Si |
| Unit Weight: | 0.000044 oz |
HOTTRPGR30ATGA
Brand:Texas Instruments

ST25R95-VMD5T
Brand:STMicroelectronics

NT3H2211W0FT1X
Brand:NXP Semiconductors
PN7161B1EV/C100K
Brand:NXP Semiconductors

4429
Brand:Adafruit

MFRC52201HN1,157
Brand:NXP Semiconductors

ST25R3920-AQWT
Brand:STMicroelectronics

MFRC52201HN1,115
Brand:NXP Semiconductors

M24LR04E-RMN6T/2
Brand:STMicroelectronics

ST25DV04K-JFR6L3
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






