Manufacturer No:4429
Manufacturer:Adafruit
Type:NFC/RFID Development Tools
Description:NFC/RFID Development Tools 13.56MHz RFID/NFC Black Sewable Button - NTAG213 - 24mm Diameter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Adafruit |
| Product Category: | NFC/RFID Development Tools |
| Product: | RFIC/NFC Buttons |
| Tool Is For Evaluation Of: | NTAG213 |
| Protocol - Sub GHz: | RFID |
| Brand: | Adafruit |
| Dimensions: | 24 mm x 24 mm |
| Frequency: | 13.56 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | NFC/RFID Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
| Unit Weight: | 0.206132 oz |
HOT
SEN-09417
Brand:SparkFun

ST25DV64K-IER6S3
Brand:STMicroelectronics

PN7150B0HN/C11006E
Brand:NXP Semiconductors
TRPGR30ATGA
Brand:Texas Instruments

MFRC63103HNE
Brand:NXP Semiconductors

ST25DV16K-IER8T3
Brand:STMicroelectronics

PN5321A3HN/C106,55
Brand:NXP Semiconductors

TRF7960RHBT
Brand:Texas Instruments

LXRFZZHAAA-028-KIT
Brand:Murata Electronics

ST25DV64KC-IE8T3
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






