Manufacturer No:9940 060500
Manufacturer:Belden Wire & Cable
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables 22AWG 4C SHIELD 500ft SPOOL CHROME
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Belden Wire & Cable |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Audio Control and Instrumentation |
| Shielding: | Shielded |
| Number of Conductors: | 4 Conductor |
| Cable Length: | 500 ft |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG |
| Outside Diameter: | 5.46 mm |
| Jacket Color: | Chrome |
| Jacket Material: | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Stranding: | 7 x 30 |
| Voltage Rating: | 300 V |
| Brand: | Belden Wire & Cable |
| Features: | PVC jacket |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| Series: | 9940 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 16 lbs |
HOT
5174C SL005
Brand:Alpha Wire

FIT0751
Brand:DFRobot

1592A 0101000
Brand:Belden Wire & Cable

1501676
Brand:Phoenix Contact
73205W 008100
Brand:Belden Wire & Cable

1941/3 BK003
Brand:Alpha Wire

5100FE 008500
Brand:Belden Wire & Cable

1416570
Brand:Phoenix Contact

1502SB 0101000
Brand:Belden Wire & Cable

55A1121-26-6/9-9
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






