Manufacturer No:902-0003-001
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors AX-12A
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 50 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 1023 steps / rev |
| Series: | AX |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 2 oz |
HOT
R88M-GP20030L-BOS2
Brand:Omron Automation and Safety

QSH6018-86-28-310-10k
Brand:ADI Trinamic

TMCM-1270-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

QSH8618-96-55-700
Brand:ADI Trinamic

R88M-GP20030L-BO
Brand:Omron Automation and Safety

902-0097-000
Brand:ROBOTIS

R88M-GP20030L-O
Brand:Omron Automation and Safety

RSGD6025GGVX210
Brand:Carlo Gavazzi

PD42-1-1240-TMCL
Brand:ADI Trinamic

QSH5718-41-28-055
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






