Manufacturer No:AQD-SD4U8GN24-SE
Manufacturer:Advantech
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules 8G SO-DDR4-2400 512X8 1.2V SAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Memory Modules |
| Product: | SODIMMs |
| Memory Size: | 8 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 2400 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 1.14 V to 1.26 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Pins: | 260 Pin |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 69.6 mm x 30 mm x 3.7 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Product Type: | Memory Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDCIT2/16GB
Brand:Kingston

SDSDQAD-032G
Brand:SanDisk
SG9CF4GHYDAI
Brand:SMART Modular Technologies

SDSDAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

SDSDQAE-064G
Brand:SanDisk

SDSDQAF4-032G-I
Brand:SanDisk

MTA8ATF1G64HZ-2G6E1
Brand:Micron

SDSDQAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

MTC16C2085S1UC48BA1
Brand:Micron

SDSDQAB-032G-1
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






