Manufacturer No:MTSD128AKC7MS-1WT
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards Micro SD 128GB SD Card
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | QLC |
| Memory Size: | 128 GB |
| Sustained Write: | 20 MB/s |
| Sustained Read: | 100 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Active Mode Current: | 133 mA |
| Brand: | Micron |
| Length: | 15 mm |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Thickness: | 1 mm |
| Width: | 11 mm |
| Unit Weight: | 0.541455 oz |
HOT
SDSDQAF3-064G-I
Brand:SanDisk

SDSDQEC-004G
Brand:SanDisk

SDIT/64GB
Brand:Kingston

MTA18ADF2G72PZ-3G2E1
Brand:Micron

MTA18ASF2G72HZ-2G6E4
Brand:Micron

SFSD512GL1AM1MT-I-8H-211-STD
Brand:Swissbit

MTA8ATF2G64HZ-3G2F1
Brand:Micron

SDSDAA-016G
Brand:SanDisk

SFSD1024L1AS1TO-I-DF-221-STD
Brand:Swissbit
SG9CF4GHYDAI
Brand:SMART Modular Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






