Manufacturer No:OCP0S3128Q-A0
Manufacturer:Kingston
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 128GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 128 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
MTFDKCC6T4TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AT25DF512C-MAHN-T
Brand:Renesas / Dialog

MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDINBDG4-8G-I2
Brand:SanDisk

AT45DB041E-SSHN2B-T
Brand:Renesas / Dialog

MTFDDAV240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

S25FS256TDACHC113
Brand:Infineon Technologies

SBFPF2BU153T001
Brand:Solidigm
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia America
MAPC-A1500-AS000
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






