Manufacturer No:MTFDKBA512TFH-1BC15ABYY
Manufacturer:Micron Technolog
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 3400 512GB M.2 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | NVMe, PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 1.35 mm |
| Sustained Write: | 5000 MB/s |
| Sustained Read: | 6600 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | Micron |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micro

IKVP50C/16GB
Brand:Kingsto

OMSP0S3256Q-00
Brand:Kingsto

AT45DB321E-SHF-T
Brand:Renesas / Dialo

OM8P0S3512Q-A0
Brand:Kingsto
MTFDKCC1T6TFS-1BC15ABYY
Brand:Micro

MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SBFPF2BU153T001
Brand:Solidig

MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidig
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






