Manufacturer No:S78HS512TC0BHB013
Manufacturer:Infineo
Type:NOR Flas
Description:NOR Flash Nor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | NOR Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | FBGA-24 |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Active Read Current - Max: | 173 mA |
| Maximum Clock Frequency: | 166 MHz |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AT25DF641A-MH-Y
Brand:Renesas / Dialo

SFSD032GL1AS1TO-I-NG-221-STD
Brand:Swissbi

MTFDKBZ3T8TFR-1BC1ZABYY
Brand:Micro
OCP0S3128Q-A0
Brand:Kingsto

S25FS256TDACHC113
Brand:Infineon Technologie
SEDC600M/480G
Brand:Kingsto

S78HS512TC0BHB013
Brand:Infineon Technologie

MTFC32GAZAQHD-WT TR
Brand:Micro

SDBPNPZ-512G-XI
Brand:SanDis

SSDPF2KE032T1N1
Brand:Solidig
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






