Manufacturer No:S6-LAK05
Manufacturer:Hyperstone
Type:Memory Controllers
Description:Memory Controllers SD 2.0 / eMMC 4.2 Flash Memory Controller
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Hyperstone |
| Product Category: | Memory Controllers |
| RoHS: | Details |
| Memory Type: | Flash |
| Battery Backup Switching: | No |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 25 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LGA-54 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Hyperstone |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Memory Channels: | 2 Channel |
| Product Type: | Memory Controllers |
| other: | 375 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
BQ2205LYPWR
Brand:Texas Instruments

MXD1210ESA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
PM8032D-F3EI
Brand:Microchip Technology

BQ2204ASN-N
Brand:Texas Instruments

DS1312S-2+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MXD1210ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
89HF08P08CG3YDHLG
Brand:Microchip Technology

BQ2204APN
Brand:Texas Instruments

MXD1210CWE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

BQ2204ASNTR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






